Vučić: Svom snagom i srcem za budućnost naše zemlje!

Idem u Njujork da se borim svom snagom i srcem za budućnost naše zemlje, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon što je juče ujutru u Hramu Svetog Save na Vračaru prisustvovao službi koju je služio patrijarh srpski Porfirije pred polazak Vučića u Njujork i učešća na zasedanju Generalne skupštine UN.

Vučić je naveo da je pred put u Njujork zatražio blagoslov od patrijarha srpskog Porfirija i pomolio se Bogu u našoj svetinji – hramu Svetog Save u Beogradu.

“Silni su oni koji su protiv nas, ali Srbija je naša najveća svetinja. Mnogo je laži, ali je istina jedna i večna. Naša trobojka će se ponosno vijoriti u Njujorku, a pod njenim okriljem će novu energiju u zalaganju za pravedniji svet naći sve slobodarske zemlje, sve nacije koje se bore za dostojanstvo i pravdu, koja je dugo bila obesmišljavana i ponižavana. Živela Srbija!”, napisao je Vučić na Instagram nalogu buducnostsrbijeav.

Predsednik Vučić putuje u Njujork, gde će 23. maja biti održana sednica Generalne skupštine UN na kojoj će se razmatrati predlog rezolucije o Srebrenici.

Prava Pekara počinje sa radom u Smederevu!

Radno vreme objekata je od 06 do 18

Očekujemo Vas!