Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je obišao porodicu Firić koja je usled urušavanja nadstrešnice u Novom Sadu izgubila tri člana porodice.
– Danas sam posetio porodicu Firić koja je izgubila tri člana, deku Ðorđa i devojčice Valentinu i Saru. Nisam mogao da im umanjim bol, niti to iko može, ali ću uvek biti uz ovu divnu porodicu – poručio je u objavi na Instagramu.
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Predsednik je podsetio da su posle strašne tragedije u Novom Sadu, obećal ljudima pravdu i podršku porodicama stradalih.

