Srpski odbojkaši laka prepreka za Japan

Odbojkaši Srbije poraženi su od Japana sa 3:1 (25:17, 25:15, 22:25, 25:16) u prvom duelu druge takmičarske nedelje Lige nacija u francuskom Orleanu.

Izabranici Georgea Krecua uzeli su jedan bod protiv ekipe koja je uz SAD jedina neporažena u dosadašnjem toku takmičenja.

„Orlovi“ su se domogli jedinog osvojenog seta na meču tako što su iskoristili pad igre Japana pri sigurnijem vođstvu 2:0. Japapnci su sigurno, bez velike neizvenosti, uzimali svoje setove.

Veljko Mašulović sa 16 i Lazar Marinović sa 13 poena su bili najefikasniji kod Srbije.

Takaši Ran je prednjačio kod Japana sa 22 poena.

Srpski odbojkaši su na skoru 3-2, a Japanci bez poraza u pet duela.

Naredni dueli Srbije su protiv Kube (26. jun, 20.30), Francuske (27. jun, 20.30) i SAD (28. jun, 20.30).

Tokom treće nedelje Beograd će biti jedan od domaćina Lige nacija.

Srpski odbojkaši će pred svojim navijačima u „Beogradskoj areni“ dočekati Tursku (15. jul, 20.00), Ukrajinu (16. jul, 20.00), Nemačku (18. jul, 20.00) i Sloveniju (19. jul, 20.00).

Odbojkaši Srbije tokom interkontinentalnog dela takmičenja neće igrati protiv Italije, Poljske, Irana, Kanade i Kine.

Prava Pekara počinje sa radom u Smederevu!

Radno vreme objekata je od 06 do 18

Očekujemo Vas!