Građani Srbije mogu u Panamu bez viza

Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić i ministar spoljnih poslova Paname Havijer Martinez-Aća Vaskez potpisali su danas dva sporazuma.

Potpisali su sporazum između Vlade Republike Srbije i Vlade Republike Paname o uzajamnom ukidanju viza za nosioce diplomatskih, konzularnih i službenih pasoša.

Potpisali su i Memorandum o razumevanju o akademskoj saradnji između Ministarstva spoljnih poslova Republike Srbije i Ministarstva spoljnih poslova Republike Paname.

Đurić: Potpisan sporazum, građani Srbije mogu u Panamu bez viza

Ministar spoljnih poslova Marko Đurić rekao je da je danas u Panami potisan sporazum na osnovu koga građani Srbije mogu da putuju u tu zemlju bez viza.

Prava Pekara počinje sa radom u Smederevu!

Radno vreme objekata je od 06 do 18

Očekujemo Vas!