Vučić posetio porodicu stradalih u padu nadstrešnice: Nisam mogao da im umanjim bol, ali ću uvek biti uz njih

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je obišao porodicu Firić koja je usled urušavanja nadstrešnice u Novom Sadu izgubila tri člana porodice.

– Danas sam posetio porodicu Firić koja je izgubila tri člana, deku Ðorđa i devojčice Valentinu i Saru. Nisam mogao da im umanjim bol, niti to iko može, ali ću uvek biti uz ovu divnu porodicu – poručio je u objavi na Instagramu.

 

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)

Predsednik je podsetio da su posle strašne tragedije u Novom Sadu, obećal ljudima pravdu i podršku porodicama stradalih.

Prava Pekara počinje sa radom u Smederevu!

Radno vreme objekata je od 06 do 18

Očekujemo Vas!