Još jedna lepa slika iz Rima – srebrna Adriana Vilagoš na postolju

Srpskoj atletičarki Adriani Vilagoš dodeljena je srebrna medalja dan nakon velikog uspeha na Evropskom prvenstvu u Rimu.

Vilagoš se hicem 64,42 u trećoj seriji domogla srebrne medalje i ujedno novog državnog rekorda, oborivši prethodni u vlasništvu Tatjane Mirković (Jelače)

Ovo je novo evropsko srebro za Vilagoš, pošto je ponovila uspeh iz Minhena 2022. godine.

Medalju joj je oko vrata okačio generalni sekretar i direktor Srpskog atletskog saveza Slobodan Branković.

Najbolja je bila Austrijanka Viktorija Hadson, koja je osvojila zlato sa rezultatom 64,62 metra.

Sem Vilagoš, srebrom se okitila i Angelina Topić u skoku uvis.

Prava Pekara počinje sa radom u Smederevu!

Radno vreme objekata je od 06 do 18

Očekujemo Vas!