Katastrofa Zvezde u Monte Karlu, pet golova Monaka za novi poraz crveno-belih

Fudbaleri Monaka pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 5:1 u meču trećeg kola prve faze Lige šampiona.

Još jednom je Zvezda, kao i u prva dva kola, svojim velikim greškama pomogla ionako kvalitetnijem rivalu da dođe do pobede.

Crveno-beli su nastavi trend poklanjanja golova i pravljenja amaterskih grešaka u opasnoj zoni, što su domaći znali da iskoriste, a mogli su da zabeleže i ubedljiviju pobedu.

Milojevićev eksperiment sa dvojicom napadača i formacijom sa trojicom štopera je propao već u četvrtom minutu kada se povredio Duarte.

Nakon toga Zvezdini igrači su imali problema da se priviknu na novu formaciju, što je ostavljalo mnogo prostora između linija, koji je najbolje koristio Minamino.

Japanac se neprekidno iskradao pažnji defanzivaca srpskog šampiona, a u 20. minutu je to uspeo da iskorsti i postigne prvi gol na meču, usled loše postavljene ofsajd zamke koju je pokvario Silas.

Međutim, uspeli su crveno-beli da se trgnu nakon toga i u narednih 15 minuta su prikazali svoje najbolje izdanje.

Prava Pekara počinje sa radom u Smederevu!